O firme | FOODSERVICE NITRA

O firme

Podnikanie v gastronómii znamená predovšetkým veľkú zodpovednosť voči zákazníkom. Ponúknuť hosťom všetko, čo vyžadujú: od príjemného prostredia reštaurácie, cez ochotný a milý personál, až po to hlavné: bohatý výber jedál z kvalitných surovín za rozumnú cenu. Majiteľ reštaurácie sa musí poriadne obracať, ak chce v tomto biznise obstáť. Sme tu, aby sme vám pomohli!

Sme Foodservice a ponúkame vám predaj a distribúciu potravín do školských jedální, škôlok, reštaurácií, hotelov či sociálnych zariadení. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti gastronómie a vieme, čo trh práve potrebuje. Podporujeme hlavne naše domáce slovenské potraviny, ale spolupracujeme aj s poprednými zahraničnými výrobcami.

Kvalita za rozumné ceny – to je naše krédo.

Tomáš Fekete, majiteľ, hovorí: „Prešiel som viacerými potravinovými veľkoobchodmi a získal množstvo cenných skúseností s predajom, distribúciou a kvalitou potravín pre segment HoReCa, ktoré sa stali základmi na vybudovanie firmy. Moja firma Foodservice Nitra je pre mňa nielen každodennou prácou, ale aj hobby. Vždy som kládol dôraz na kvalitné potraviny najvyššej akosti a vysokými výživovými hodnotami. Preto je naším heslom „KVALITA ZA ROZUMNÉ CENY“. Verím, že sortiment, ktorý ponúkame a stále rozširujeme, si nájde priaznivcov všade tam, kde je na 1. mieste kvalitná výživa a zdravý životný štýl.“

To najlepšie pre naše deti

Školské jedálne boli našimi prvými zákazníkmi. Dnes dodávame kvalitné a vysoko výživné potraviny už do viac ako 100 jedální. Prispievame k tomu, aby bol obed v školskej jedálni „mňam“, a nie niečo iné, ako to často býva. Deťom musí v prvom rade chutiť.

zasobovanie skolskych jedalni nitra

Samozrejme musí tiež obsahovať všetky dôležité živiny, pretože zdravá strava je základ správneho vývinu detí a základom pre stravovacie návyky v dospelosti. Preto by kvalitné a zdravé potraviny mali byť prioritou pre každú školskú jedáleň. Uprednostňujeme mliečne výrobky, ktoré sú vždy čerstvé s maximálnou zárukou, vysokými výživovými hodnotami a v rozmanitom sortimente. Spolupracujeme priamo s výrobcom, ktorý sídli v spoločnom objekte, takže garantujeme všetky spomínané výhody.

V našom sortimente nájdete:

  • mliečne potraviny,
  • mrazené,
  • chladené,
  • čerstvé,
  • sterilizované,
  • konzervované,
  • cukrovinky.

Tovar naskladňujeme v pravidelných intervaloch a dodávku uskutočňujeme vždy v dohodnutom čase. Ponúkame sortiment, ktorý je reálne dostupný a vieme sa vždy dohodnúť aj na výnimočných požiadavkách.

Dodávka do 24 hodín

Rozumieme tomu, že ak máme zachovať kvalitu a čerstvosť potravín, skladovanie a distribúcia musí spĺňať prísne hygienické normy. Zákazníci dostanú tovar v požadovanom stave, množstve a v čase na presne určené miesto do 24 hodín. Distribuujeme prevažne v oblasti západného a stredného Slovenska a vieme sa prispôsobiť časovým potrebám zákazníka.

Talianske špeciality pre reštaurácie

Prioritou Foodservice je ponúknuť vám tovar len od tých výrobcov potravín, ktorých kvalitu a chuť máme odskúšanú a spôsobu prípravy či pôvodu ich produktov dlhoročne dôverujeme. Reštauračné zariadenia si obľúbili hlavne talianske špeciality, ktoré majú nezameniteľnú chuť a sú od renovovaných dodávateľov s talianskou tradíciou.

Veríme, že aj vy nájdete v našej bohatej ponuke všetko, čo potrebujete pre vaše podnikanie v gastronómii. Zástupcovia školských jedální, materských škôlok, prevádzkovatelia reštaurácií, hotelov či zariadení sociálnych služieb - kontaktujte nás a my sa o všetko postaráme! Aj vy môžete patriť medzi našich spokojných zákazníkov.